SMS Objednávka

 • Objednajte svojím blízkym, priateľom, rodičom, starým rodičom.
  Pošlite SMS v tvare menopriezvisko,adresa,pocetkusov na
  mobilné číslo 0940 378 936

  Dĺžka dodania je do 10 pracovných dní
 • Cenník
  Flaša 0.5 l – 14,99 €
  Akcia 2 + 1 zdarma
  Cena poštovného je 2,99 € na dobierku

Naše staré mamy už dávno používali na hnisavé zápale kože,vyrážky a akné rýchlu a veľmi účinnú zbraň a to Malé švédske kvapky podľa receptu Márie Treben.

Stačí si denne potierať postihnuté miesto malými švédskymi kvapkami a zaručený úspech a zlepšenie sa dostaví do 3 dní. Mnoho mladých ľudí trápi stav ich pleti. Pozerajú sa do zrkadla a kladú si otázku, prečo a ako sa zbavím akné?  Dnešné prípravky obsahujú množstvo chemických zlúčenín, ktoré dráždia a vyvolávajú zápal pleti, preto sa treba obzrieť do minulosti a využiť v boji proti akné jednoduché a zaručene overené Malé  švédske kvapky, ktoré si môžte objednať u nás.  Sú vyrobené na základe starého receptu Márie Treben. Neobsahujú žiadne chemické látky, sú vyrobené zo zmesi presne stanovených bylín , vyluhovaných niekoľko týždňov v 40 % lekárenskom liehu. Sú vyrobené rodinnou nemeckou firmou Ihrlich Kräuter , ktorá sa desaťročia zaoberá výrobou prírodných liečiv, ocenená niekoľkými nemeckými cenami za kvalitu výroby prírodných liečiv. Takže preč s akné a vyskúšajte  to, čo je desaťročia odskúšané!

Recept sa našiel po smrti slávneho švédskeho lekára, rektora lekárskej fakulty doktora Samsta, medzi jeho spismi. Doktor Samst nešťastne spadol pri jazde na koni, keď mal 104 rokov. Jeho rodičia a starí rodičia sa tiež dožili patriarchálneho veku.

STARÝ RUKOPIS:
(Opis liečivosti švédskych bylín)

1. Keď ich častejšie vdychujeme alebo šnupeme, navlhčujeme krčné stavce, prikladáme nimi navlhčené plátno na hlavu, zaháňajú bolesť a závraty, posilňujú pamäť a mozog.

2. Pomáhajú pri očnom zákale a všetkých bolestiach, aj keď sú oči Červené, zapálené, zakalené, zahmlené. Keď sa nimi včas navlhčujú očné kútiky alebo keď sa vlhké plátenko prikladá na zatvorené oči, odstraňujú škvrny a sivý zákal.

3. Liečia kiahne a vyrážky všetkého druhu, aj chrasty v nose alebo inde na tele, keď ich často a dobre navlhčujeme.

4. Pri bolestiach zubov dáme do trošky vody plnú polievkovú lyžicu kvapiek a chvíľu tekutinu podržíme v ústach, alebo navlhčíme boliaci zub plátenkom. Bolesť sa stratí a hnisanie prestane.

5. Pľuzgiere na jazyku alebo iné poškodenia natreté týmito kvapkami sa v krátkom čase vyliečia.

6. Keď je natoľko zapálené alebo boľavé hrdlo, že nevieme jesť, ani prehltnúť kvapalinu, užívame ráno, na obed a večer kvapky, a to tak, že ich pomaly púšťame dolu hrdlom. Utišujú zápaly a liečia hltan.

7. Ak trpíme na žalúdočné kŕče, pri záchvate užívame jednu polievkovú lyžicu.

8. Pri kolikách užívame tri polievkové lyžice, pomaly jednu za druhou. Čoskoro pocítime úľavu.

9. Po užití kvapiek sa rozptýlia vetry v tele, pečeň sa ochladzuje a mierni všetky bolesti žalúdka a vnútorností, uvoľní sa aj zápcha.

10. Sú znamenitým prostriedkom na žalúdok, keď zle trávi a neudrží potravu.

11. Pomáhajú pri bolestiach žlčníka. Treba užívať zavčas rána a navečer po jednej polievkovej lyžici kvapiek a na noc si prikladať obklady, a čoskoro zmiznú všetky bolesti.

12. Pri vodnatieľke užívame šesť týždňov zavčasu ráno a večer po jednej plnej polievkovej lyžici kvapiek v bielom víne.

13. Pri bolestiach v ušiach a šumení v ušiach sa navlhčí vata a vloží do ucha. Kvapky sú veľmi účinné a opäť vracajú stratený sluch.

14. Keď má žena bolesti maternice, podáva sa jej tri dni zavčasu ráno plná polievková lyžica kvapiek v červenom víne, po pol hodine sa trochu poprechádza a potom sa môže naraňajkovať, nesmie však piť mlieko. Po mlieku sa kvapky nemajú užívať.

15. V posledných 14 dňoch tehotenstva treba užívať zavčasu ráno a večer po jednej polievkovej lyžici kvapiek, napomáhajú pôrod. Aby ľahšie vyšla placenta, podáva sa šestonedieľke každé dve hodiny jedna plná lyžička, kým placenta nevyjde.

16. Ak sa po pôrode zapália prsné bradavky, priložené navlhčené plátenko rýchlo pomôže.

17. Zaháňajú detské kiahne. Dieťaťu podávame kvapky podľa veku, zriedené vodou. Keď kiahne usýchajú, navlhčujeme ich častejšie kvapkami, vtedy nezostanú žiadne jazvy.

18. Slúžia deťom i dospelým na vyháňanie črevných parazitov, dokonca aj pásomnice, len treba kvapky dávkovať podľa veku. Navlhčíme nimi šatku, priviažeme na pupok a stále udržiavame vlhkú.

19. Ťažkosti pri žltačke čoskoro prejdú, keď užívame trikrát denne polievkovú lyžicu kvapiek a na opuchnutú pečeň dávame obklady.

20. Otvárajú zlatú žilu (hemoroidy), liečia obličky, bez ďalšej kúry odvádzajú hypochondrické tekutiny z tela, odstraňujú melanchóliu a depresie, upravujú chuť do jedenia a trávenie.

21. Zlatú žilu (hemoroidy) otvárajú aj vnútorne, keď ju spočiatku častejšie navlhčujeme a vnútorne užívame kvapky, čím sa zlatá žila zmäkčuje. Užívať ich treba najmä pred spánkom. Zvonka prikladáme navlhčenú vatu. Rozprúdi to krv a pálenie prestane.

22. Ak niekto omdlel, otvoríme mu ústa, dáme mu za polievkovú lyžicu kvapiek a chorý precitne.

23. Použitím tohto prostriedku sa zaháňa aj tichý zrádnik (kŕče), takže časom prestane.

24. Keď žena stratila pravidelné mesačné krvácanie, alebo je prisilné, nech kvapky užíva tri dni a opakuje to dvadsať ráz. To, čo bolo prisilné, kvapky utišujú, čo prislabé, vyrovnávajú.

26. Tento prostriedok pomáha aj pri bielotoku.

27. Ak niekto dostal epileptický záchvat, treba mu ihneď na mieste podať kvapky. Chorý ich môže užívať, lebo posilňujú postihnuté nervy a telo a odstraňujú všetky choroby.

28. Liečia ochrnutie, pôsobia proti závratom a nevoľnosti.

29. Liečia aj osýpky a ružu.

30. Ak má niekto horúčku, je rozpálený alebo má zimnicu a je celkom slabý, podávame mu jednu polievkovú lyžicu kvapiek. Ak si nezaťažil organizmus inými liekmi, veľmi rýchlo príde k sebe, pulz sa znormalizuje a nech bola horúčka čo aká vysoká, chorému bude čoskoro lepšie.

31. Kvapky liečia aj rakovinu, zastarané kiahne, bradavice a popraskané ruky. Keď sú rany staré a hnisavé, alebo rastie na nich živé mäso, všetko vymyjeme bielym vínom a priložíme plátenko navlhčené v kvapkách. Odstraňujú nádory a bolesti, hoja živé mäso a rany.

32. Bez nebezpečenstva vyliečia všetky rany, či už sečné, alebo bodné, keď sa častejšie navlhčia kvapkami. Plátenko navlhčíme kvapkami a priložíme na ranu. Zakrátko zmiznú bolesti, odstráni sa aj zápal a hnis a vyliečia sa aj zastarané rany, spôsobené strelnou zbraňou. Ak sú v tele diery, vstrekneme do rán, ktoré sa nemusia vopred bezpodmienečne vyčistiť, kvapky. Keď budeme často prikladať navlhčené plátenko, rany sa v krátkom čase zahoja.

33. Kvapky odstránia všetky jazvy, aj zastarané, obyčajné rany i rezné rany, ak ich nimi asi 40 ráz navlhčíme. Rany vyliečené kvapkami nezanechajú žiadne jazvy.

34. Vyliečia všetky fistuly, aj keď sa zdali nevyliečiteľné, alebo aj keby boli staré.

35. Vyliečia všetky popáleniny, či už od ohňa, horúcej vody, alebo masti, keď sa usilovne navlhčujú. Nevytvoria sa pľuzgiere, odstránia sa zápaly, dokonca aj hnisavé pľuzgiere bez stopy zmiznú.

36. Poslúžia proti hrčiam a škvrnám, či už sú od nárazu, alebo úderu.

37. Ak niekomu nechutí jesť, vrátia mu stratenú chuť do jedenia.

38. Ak je niekto chudokrvný, kvapky mu vrátia stratenú farbu, keď ich bude užívať určitý čas vždy ráno. Prečisťujú krv, vytvárajú novú a podporujú krvný obeh.

39. Zbavujú reumatických bolestí rúk a nôh, keď ich užívame ráno a večer a prikladáme na boľavé miesta navlhčené plátenko.

40. Liečia omrznuté ruky a nohy, dokonca aj otvorené rany. Čo najčastejšie, najmä v noci, treba prikladať navlhčené plátenko.

41. Na kurie oká treba prikladať navlhčenú vatu a udržiavať boľavé miesta vždy vlhké. Po troch dňoch samy odpadnú, alebo sa dajú bezbolestne vylúpnuť.

42. Liečia aj uhryznutie besným psom a inými zvieratami; kvapky sa užívajú vnútorne, pretože liečia a ničia všetky jedy. Na ranu prikladáme navlhčené plátenko.

43. Počas epidémie moru a iných nákazlivých chorôb ich treba užívať viac ráz za deň, lebo liečia morové vredy a kŕče, dokonca aj tie, čo sú v hrdle.

44. Kto nemôže v noci dobre spávať, nech užije pred spaním tieto kvapky. Pri nespavosti nervového pôvodu treba priložiť plátenko navlhčené v zriedených kvapkách na srdce.

45. Opilec ihneď vytriezvie, keď užije dve polievkové lyžice kvapiek.

46. Ten, kto pravidelne užíva zavčasu ráno a navečer tieto kvapky, nepotrebuje nijaký iný liek, lebo posilňujú telo, osviežujú nervy a krv, odstraňujú trasenie rúk a nôh. Skrátka, zbavujú všetkých chorôb. Telo zostáva pružné, tvár mladá a pekná.

Dôležité upozornenie:
Všetky uvedené množstvá kvapiek treba riediť bylinným čajom alebo vodou. Z predchádzajúcich bodov Starého rukopisu jasne vidieť nezvyčajnú liečivú silu tejto zmesi bylín. Možno právom povedať, že takmer niet choroby, pri ktorej by švédske byliny nepomohli, alebo neboli aspoň základom jej liečenia.
SPÔSOB POUŽITIA
Vnútorne Profilakticky (preventívne) sa užíva podľa údajov v Starom rukopise vždy ráno a večer jedna čajová lyžička zriedených kvapiek. Pri nevoľnosti každého druhu tri čajové lyžičky. Pri zhubných (rakovinových) chorobách 2 až 3 polievkové lyžice denne nasledujúcim spôsobom: 1 polievková lyžica sa zriedi 1/8 litra bylinného čaju, rozdelí sa napoly, jedna časť sa vypije pol hodiny pred jedlom a druhá pol hodiny po jedle.
Obklady Podľa veľkosti ošetrovaného miesta sa vezme menší alebo väčší kus vaty, navlhčí sa švédskym horkým a priloží na postihnuté miesto, ktoré vopred natrieme bravčovou alebo nechtíkovou masťou. Na to priložíme igelit, aby sa nezašpinila bielizeň. Iba potom ovinieme šatkou alebo obväzom. Obklad necháme pôsobiť podľa druhu choroby dve až štyri hodiny. Ak to pacient znáša, môžeme ho ponechať aj na noc. Keď obklad odstránime, pokožku napudrujeme. Ak sa napriek tomu citlivým osobám pokožka podráždi, treba obklady nechať pôsobiť kratší čas, alebo ich prikladať s prestávkami. Alergickým osobám nedáme na choré miesto igelit, len ho obviažme šatkou. V žiadnom prípade nesmieme zabudnúť pokožku namastiť. Ak sa predsa urobia svrbiace vyrážky, treba použiť nechtíkovú masť.

MALÉ ŠVÉDSKE KVAPKY (ZLOŽENIE):

Alkohol: 37%
Aloa ozbrojená (Aloe ferox MILL.)X 10g
Myrhovník abesínsky (Commiphora abyssinica ENGL.) 5g
Šafran siaty (Crocus sativus L.) 0.2g
Kasia úzkolistá – senné listy (Cassia angustifolia VAHL.) 10g
Gáfrovník lekársky – gáfor (Camphora officinarum NEES)** 10g
Rebarbora lekárska (Rheum officinale BAILL.) 10g
Kurkuma zedoárová – citvar (Curcuma zedoaria (BERGIUS) ROXB.) 10g
Manna(Manna) 10g
Theriak veneziánsky (Theriak venezian) 10g
Krasovlas bezbyľový (Carlina acaulis L.) 5 g
Archangelika lekárska (Archangelica officinalis HOFFM.) 10 g

Kvapky sú vyrobené zo zmesi týchto bylín: